elit-law

Elit Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, 2003 yılında Av. Mahmut FIRAT tarafından kurulmuştur. Büromuz, konularında uzman mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmasının yanı sıra dinamik yapıdaki geniş kadrosu ile kuruluşundan bu yana sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Büromuzda, yurt genelinde, hukuksal danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere, ticaret hukuku, borçlar hukuku, ceza hukuku, icra ve iflas hukuku, sözleşme hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, idare hukuku, vergi hukuku ve genel hukuk dallarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Elit Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, müvekkillerine, ortaya çıkmış olan hukuki sorunlarını çözmeye yönelik aktif hukuki hizmetin yanında henüz ortaya çıkmamış olası hukuki problemlerini önlemeye yönelik hukuki danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu kapsamda büromuz müvekkillerimizin, özellikle şirketlerin, hukuki açıdan yapılandırılmasına ve kurumsallaşmasına yardımcı olmaktadır. Büromuzun bu konuda temel bakışı, müvekkillerinin hukuksal ihtiyaçlarının tamamını bir pakette sunmak yönündedir. Bu sayede hem kurumsal yapısı olan, hem de şahıs müvekkillerin günlük, sosyal ve ticari yaşamlarında daha sağlıklı ve güvenli bir zeminde ilerlemeleri ve gelişmeleri sağlanmaktadır.

Elit Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun nihai hedefi, yurt içinde ve yurt dışında güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir. Bu hedef doğrultusunda sağladığı hukuki hizmetin yerel ve uluslararası ihtiyaçları karşılaması; kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; ofis içi eğitim çalışmalarına ve en önemli başarı kaynağı “insan” faktörüne büyük önem vermektedir.